Kontakt

asynjor-statue

Vill du veta mer om Asynjor Invest eller har frågor? kontakta oss på info@asynjorinvest.se

 

Vi finns även på Facebook. Där lägger vi kontinuerligt upp nyheter, information om utbildningar och annat intressant inom kvinnligt investerande!

 

Ann-Sofie: ann-sofie@asynjorinvest.se, 076-3164094

Margareta Neld: margareta@neld.se, 070-8402921

Monica Hedberg: monica@asynjorinvest.se, 070-4913865

 

Jessica Jewrém, ordförande Eld: jessica.jewrem@gmail.com

Anne Thelin-Ehrlin, ordförande Måne: anne@cruinternational.se

Lena Wästfelt, ordförande Luft: lena.wastfelt@outlook.com

Anna Hedberg, ordförande Wärmland: anna.hedberg@outlook.com

Matilda Mielind, ordförande Gävleborg: matilda@activebiz.se

 

 


Asynjor Invest AB c/o Rosas Pensionat

St Hansgatan 22

621 56 Visby

Org nr. 559029-4947